zavřít

Online létání ve Fighter Ace 3.5

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O více či méně věrohodné zobrazení leteckých bitev se dnes snaží kdekdo, ale simulátorů určených především pro hraní on-line ve vysokých počtech lidí zatím příliš mnoho neexistuje.

Jedním z této kategorie je série Fighter Ace, jejíž verze 3.5 se dostane do éteru ke konci listopadu. Jako obvykle je ústředním tématem druhá světová válka, ze které by nyní měla být na výběr téměř stovka letounů, samozřejmě i ve speciálních úpravách. Těšit se můžeme na kousky z Německa, Velké Británie, Japonska, Ruska a Spojených států. Hrát v různých variacích půjde jak sólo, tak - což se spíše předpokládá - ve skupince živých hráčů a náplní misí by se Fighter Ace neměl příliš lišit od podobných titulů.

Těžko říct, zda se hra dostane i k nám, je to totiž poprvé, co se bude prodávat krabicovou formou v obchodech. S koupí plné verze získají hráči i čtvrtletní předplatné virtuálních výletů do oblak, obchodní model je totiž stejný, jako u většiny MMORPG. Fighter Ace 3.5 vydává nepříliš známá společnost Jaleco, která mimochodem připravuje i zcela odlišný Trailer Park Tycoon.

zdroj: GameSpot

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.