zavřít

Online bojová hra od Click Entertainment

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Click Entertainment, jehož prvním titulem byla akční RPG Throne of Darkness, hra s asijskou tématikou připomínající Diablo, se rozhodl vrhnout se na poněkud náročnější projekt.

Má jím být připravovaná online bojová hra pro PC, která však zatím nemá název ani vydavatele. Jak se Ben Haas, spoluzakladatel společnosti Click Entertainment, v rozhovoru na HomeLANu zmiňuje, nebude hra orientována pouze na bojování, ale bude mít i svůj příběh a zajímavé úkoly ke splnění. Bude to vlastně jakási akční bojová adventura a RPG dohromady. Podobně jako v Throne of Darkness i zde je vycházeno z asijské tématiky, a tak budete mít možnost vyzkoušet si on-line různá východní bojová umění i unikátní bojové styly. Zúčastnit se prý budete moci jak individuálních soubojů, tak masivních turnajů a ti nejlepší si odnesou například nějakou zbraň nebo opasek pro šampióny.

Hráči budou mít i poměrně volnou ruku při tvorbě svého bojovníka, navíc během hry se jejich svěřenec bude postupně zdokonalovat a vyvíjet. Základní výběr bude sestávat z pěti typů bojovníků: Grappler, Fist Fighter, Assassin, Kick Boxer a Monk, z nichž každý bude samozřejmě ovládat jiný styl. Ben Haas také potvrdil, že v současné době pro svou hru hledají vydavatele. Také se prý uvažuje o veřejném beta-testování a vydání demoverze. Za zmínku stojí i informace, že poté, co se hra dostane do obchodů, zasponzoruje Click Entertainment i nějaký ten online turnaj.
zdroj: HomeLAN

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.