zavřít

Olympiáda podle Sergeje Bubky

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ačkoliv se mohlo zdát, že letní olympijské hry nebudou mít ve hrách žádnou konkurenci, ale španělským Dinamic Multimedia (poslední hra EuroLeague Football) se podařilo vydat svou atletickou simulaci Sergei Bubka's Millennium Games o pár týdnů dříve než Eidosu oficiální hru s licensí k Sydney 2000.

Millenium Games obsahují celkem čtyři sportovní odvětví (sprint, běh, skok do dálky, hod kladivem apod.) a můžete je hrát ve dvou módech, buď jako Team Arcade (jako kapitán týmu s cílem získat co nejvíc medailí) nebo jako Training Manager.


Grafika sice vypadá výborně, ale podle minirecenze na GameGuru, je hratelnost mizerná kvůli přiliš složitému ovládání, což je ostatně u podobných her vždycky problém. Ještě dodám, že Sergei Bubka's Millennium Games v těchto dnech vychází ve Velké Británii pod křídly Midas Interactive.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.