zavřít

Ohlášení vláčků Loco Commotion

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ze současné módní vlny her s tématikou vláčků (MS Train Simulator, Trainz) se bude snažit něco vytěžit i chystaný titul Loco Commotion, na němž pracují brněnští Plastic Reality Technologies ve spolupráci s Illusion Softworks a vyjde pod křídly distributora Take 2 koncem roku.

BonusWeb včera přinesl první informace včetně šesti screenshotů z této hry, jež se měla původně jmenovat výstižněji Toy Trains (pod tímto názvem možná vyjde v ČR):

V Loco Commotion se stáváte vlakovým dispečerem a musíte přehazovat vyhýbky, kontrolovat stabilitu trati a zejména mostů, odstraňovat překážky a další nástrahy tak, aby vámi vypravovaný vlak úspěšně dorazil z výchozího nádraží na místo určení... [více]
zdroj: Bonusweb

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.