zavřít

Ohlášení strategie American Conquest

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Z evropského válčiště ve hře Cossacks: European Wars se vývojáři přesunují do Ameriky na konci patnáctého století, kdy k jejím břehům přirazily lodě Kryštova Kolumba s nákladem Španělů a chřipky (a odvezly si pár Indiánů a pravděpodobně i syfilis).

Tuto úžasnou událost i následující léta až do konce osmnáctého století a vytvoření Spojených států pokryje realtimová strategie American Conquest. Setkáme se se všemi národy, které hrály v americké historii nějakou roli - Angličany, Holanďany, Španěly a Francouzi, za indiánské kmeny pak Aztéky, Inky, Maye, Algonkiny, Hurony, Delawary či Irokézskou konfederaci. Každá strana bude mít své vlastní jednotky i architekturu a vlastní vynálezy.


American Conquest by se měl spíše než na management a budování soustředit na diplomacii a boj. V něm bude záležet, bojuje-li milice nebo evropská armáda. Milice používá spíše indiánskou taktiku, evropské jednotky bojují klasicky v sevřených liniích s bubeníky a v plné parádě. Oproti Cossacks, jejichž vylepšený engine hra používá, bude herní mapa dvojnásobná a rovněž počet jednotek, které se objeví najednou na mapě, stoupne na celých šestnáct tisíc. Vypadá to, že American Conquest se bude hodně podobat staré dobré Colonization Sida Meiera (mimochodem, ta je v Levných knihách k dostání za neuvěřitelných třicet korun), což je jedině dobře.

Ondřej

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.