zavřít

Ohlášení Strategic Command 2 Blitzkrieg

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vývojářský tým Battlefront.com, zabývající se především strategickými a taktickými tituly, oznámil vývoj svého nového projektu, kterým je úplně nová strategie s názvem Strategic Command 2 Blitzkrieg.

Jeho autorem je Hubert Cater, oceňovaný to herní designér. Nový titul má kombinovat snadné ovládání a přístupnost původní hry Strategic Command European Theatre s množstvím novinek, z nichž některé jsou do díla začleňovány na základě hráčských ohlasů.

Strategic Command 2 Blitzkrieg má prý být větší a lepší. Nabídnout by vám měl šest kampaní, které vám umožní změnit dějiny. Jde o kampaně let 1939, 1940, 1941, 1942, 1943 a 1944. Herní mapa je pojata ve 2D a z izometrického pohledu, což je patrné i z obrázku u této zprávy (další uvidíte na oficiálních stránkách). Ve hře naleznete nejen Evropu (měřítkově zrekonstruovanou), ale také Severní Ameriku, Atlantik s Islandem a Sovětský svaz (dokonce dvakrát tak velkou mapu, než jaká byla v původním SCET). Velet budete moci vojskům 28 zemí, včetně Německa, Británie, USA, Sovětského svazu, Španělska, Francie, Itálie, Kanady, Polska, Finska, atd.

Pokud jde o jednotky, těch vám hra představí 16 různých typů (každou s 26 charakteristikami) všeho druhu, tedy pozemní, letecké i námořní. Setkáte se například s partyzány, výsadkovými jednotkami, ženisty i obojživelnými transportéry. Dále bude SC2B disponovat novými pravidly produkce jednotek, vylepšeným modelem diplomacie a enginem událostí, výrazně rozšířeným editorem map a multiplayerem až pro šest hráčů s možností hry Hotseat, PBEM a přes síť (LAN i Internet).
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.