Ohlášení Starshatter: The Gathering Storm
zdroj: tisková zpráva

Ohlášení Starshatter: The Gathering Storm

11. 9. 2006 12:12 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Společnosti Matrix Games a Destroyer Studios dnes oznámily, že se už velmi brzy chystají vypustit novou vylepšenou a rozšířenou verzi původního vesmírného sci-fi bojového simulátoru s prvky real-time strategie Starshatter.

Nový produkt nese titul Starshatter: The Gathering Storm a my vám z něj můžeme nabídnout trio prvních screesnhotů. Na stránkách Matrix Games pak najdete také video, které vám hru představí v akci.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Hru Starshatter: The Gathering Storm začnete tím, že si vyberete, zda budete chtít být pilotem stíhače, anebo kapitánem malé vesmírné lodi. Postupně, jak se na vás budou nabalovat různá povýšení a odměny, se budou vaše pravomoci navyšovat a vy najednou povelíte masivní flotile se třemi křídly stíhačů a kompletní eskortou válečných lodí. Akce v této hře probíhá jak na úrovní Vesmíru, tak i pozemní. Těšit se můžete na letecké souboje, stejně jako na mise s cílem zlikvidovat planetární základny, apod.

Oproti původními titulu se The Gathering Storm bude moci pochlubit dabingem a novými zvukovými efekty. O nové grafice nemluvě. Nový bude rovněž tzv. "kokpitový mód" pro stíhače. Kampaň je postavena na dynamickém systému misí, díky němuž pokaždé, co ji spustíte, zažijete všechno jinak. Mise jsou generovány podle toho, jak probíhá kampaň. Z daných si můžete vybrat, ale až na základě vaší (ne)úspěšnosti bude následovat další výběr. Na své by si jinak měli přijít i moddeři.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články