zavřít

Ohlášení Star Wars: Republic Commando

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vydavatelská a vývojářská společnost LucasArts dnes přišla s oznámením tvorby svého nejnovějšího projektu, kterým je hra s (prozatím pouze) pracovním názvem - Star Wars: Republic Commando.

Téma je zjevné. Navíc půjde o temnou a napínavou first-person střílečku pro Xbox a PC, využívající licencované Unreal technologie. Vydání hry není jen tak hned v plánu - těšit se na ni budete moci sice již nyní, ale dočkáte se jí až v létě příštího roku.


tyto obrázky pochází z E3 traileru

Star Wars: Republic Commando vám představí dramatický zážitek z akce ve vojenském stylu a to navíc z vlastní perspektivy člena elitní jednotky Speciálních sil Republiky (RSO). Hráč bude coby součást takového oddílu pracovat na precizních operacích hluboko za nepřátelskou linií. Máte-li zájem, LucasArts vydali v rámci E3 také skvělý trailer (5 MB, DivX), který je nyní k dispozici v naší sekci downloadů. Během zhruba jedné minuty v něm uvidíte, jak může dopadnout nebezpečná mise speciálních jednotek, které se vydaly zlikvidovat hnízdo okřídleného hmyzu.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.