zavřít

Ohlášení Shogun Warlord edice

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Důkazem ustupujícího trendu vydávání datadisků, které vyžadují ke spuštění původní hru (jako např.

Quake 3 Team Arena), je dnešní oznámení Shogun: Total War Warlord Edition. Pokud není novinek tolik, aby dostatečně obhájily číslo 2 za názvem hry, je jak pro vydavatele, tak i pro hráče, mnohem výhodnější udělat re-edici, která obsahuje novinky včetně původní verze hry. Toho jsou si vědomi i v Electronic Arts a přesně tímto způsobem pojali rozšíření 3D real-time strategie Shogun: Total War z feudálního Japonska, která vyšla letos v létě a vryla se do paměti hlavně jako hra s několika tisíci jednotek na rozlehlých bojištích, viz naše recenze. Novinky ve Warlord Edition nejsou nějakého převratného charakteru, ale celkem potěší:

- nová kampaň točící se okolo vpádu Mongolů do Japonska
- šest nových jednotek
- nové budovy a upgrady
- multiplayerová kampaň až pro 8 hráčů přes LAN/internet s lepším síťovým kódem
- editor map a scénárií
- rozmanité bitevní módy (např. zabití nepřátelova Daimyo nebo obsazení strategických bodů na mapě)
- trénink jednotek a další věci

Nebude špatné si ani znovu zahrát původní Shogun kampaň, neboť autoři z britských Creative Assembly slibují plné využití některých nových vlastností grafických karet, vylepšenou umělou inteligenci a intuitivní ovládání. A na závěr nesmí chybět plánované datum vydání: jaro 2001.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.