zavřít

Ohlášení RollerCoaster Tycoon II

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nyní máme úžasnou zprávu pro všechny, kteří jedou v "tycoonovkách".

Jeden z nejoblíbenějších titulů - RollerCoaster Tycoon - bude mít pokračování! Po neodbytných útocích nadšených fanoušků dožadujících se další takové hry, dnes konečně Infogrames oznámili, že podlehli tomuto nátlaku a RollerCoaster Tycoon II je již ve vývoji. Bude obsahovat vyladěný systém tvorby drah, který Vám umožní lépe řídit stavbu scenéria i atrakcí. Kromě toho zde budou nové obchůdky a prodejní stánky, jež Vám napomohou k vyšším ziskům. Nalákat své návštěvníky budete moci rovněž na několik nových motivů a chybět nebude ani editor scénářů.

Původní RollerCoaster Tycoon z dílny slavného Chrise Sawyera (interview, autor Transport Tycoonu) byl vydán na jaře 1999 a od té doby se nonstop drží na vrcholu žebříčků prodejnosti s více než čtyřmi miliony prodaných kusů. Později k němu přibyly dva datadisky (Corkscrew Follies a Loopy Landscapes), které tento titul rozšířily o několik dalších věciček a které budou součástí Gold edice vydané v nejbližších týdnech. Jde o úplně čerstvou novinku, takže zatím nejsou k dispozici žádné obrázky ani další bližší informace, datum vydání bylo stanoveno na podzim tohoto roku.
zdroj: TTG

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.