Ohlášení Rainbow Six: Raven Shield
zdroj: tisková zpráva

Ohlášení Rainbow Six: Raven Shield

4. 3. 2002 17:07 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

UbiSoft dnes tiskovou zprávou oznámil další pokračování realistických simulací podle spisovatele Toma Clancyho, které nese název Rainbow Six: Raven Shield.

Rainbow Six 3: Raven Shield zdroj: tisková zpráva Patrně vás bude zajímat, co nového přinese oproti předchůdcům z nekonečné řady akčních her od Red Stormu, kterých se prodalo celosvětově skoro 7 miliónů kusů a z nichž zatím poslední (Rogue Spear: Black Thorn) vyšla koncem loňského roku. Za hlavní novinku se dá označit nejnovější generace Unreal enginu, který byl licencován od Epicu a montrealské studio UbiSoftu ho zde vůbec poprvé vyzkouší v praxi. Předchozí dva díly Rainbow Six běžely na vlastním enginu od firmy Red Storm, která se na vývoji Raven Shield se podílí pouze jako poradce.

Jinak byly opět slíbeny dramatické akce speciálních jednotek v celkem patnácti misích točících se například okolo vynálezu nové biologické zbraně nebo vyloupení londýnské banky organizovaným gangem. Hra by měla vyjít koncem tohoto roku ve verzích pro PC a Xbox, přičemž je velmi pravděpodobné, že distribuce v ČR se opět ujme, jako u ostatních titulů od UbiSoftu, český Playman. Podle všech indicií na řádcích výše se dá předpokládat, že Raven Shield nebude narozdíl od přechozích dílů Rainbow Six série cílen na hardcore fanoušky tohoto žánru, ale spíše mainstreamovému publiku akčních her s jednodušším ovládáním a konceptem, tedy něco jako úspěšný Ghost Recon od stejné firmy.
zdroj: PR Obrázek zdroj: tisková zpráva

jd

Nejnovější články