zavřít

Ohlášení her Get Bass a Sega GT

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Představitelé Segy by si mohli spokojeně mnout ruce při zdvojnásobení prodeje Dreamcastu po jeho zlevnění na 99 dolarů a držet tuto konzoli ještě nějaký čas při životě, ale místo toho přesouvají některé své aktivity jinam, mimojiné i na PC platformu.

Britský vydavatel Empire Interactive s nimi tento týden uzavřel dohodu o vývoji a distribuci dvou nových her převedených právě z Dreamcastu, které společně s druhým dílem střílečky House of The Dead vyjdou na přelomu jara a léta pro PC. První z nich s názvem Get Bass bude klasické rybaření na virtuálním rybníku v pseudo 3D provedení, tedy něco na způsob série Trophy Bass od Sierry. Pozoruhodnou věcí na Get Bass bude přiložený force-feedback ovladač na způsob rybářského prutu, což by mohlo být jedno z hlavních lákadel pro koupi originálky, i když pochybuji, že se tato verze hry bude prodávat u nás.

Druhou představenou hrou v tiskové zprávě jsou pak arkádové závody Sega GT pyšnící se více než 130ti sporťáky, které si navíc budete moci v Car Workshopu upravit dle svých představ. Celkem se počítá s 22 tratěmi v třech herních módech, což nijak nevybočuje z průměru. Výhodou při konverzi z Dreamcastu zůstane možnost hrát ve split-screen módu, ale žádné obrázky z PC verze hry zatím nejsou k dispozici, takže musíte vzít zavděk alespoň recenzí konzolové verze Sega GT.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.