zavřít

Ohlášení Harry Potter Princ dvojí krve

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na cestě za dramatickým vyvrcholením příběhu a při vaření magických přísad prožijete i Ronovy romantické trampoty.

EA Casual a Warner Bros. Interactive dnes večer oznámili další hru Harry Potter a Princ dvojí krve (v originále Harry Potter and The Half-Blood Prince) na konec letošního roku, jak jinak než pro souběžné uvedení se stejnojmenným filmem na motivy šesté knihy z pera J. K. Rowlingové, která je již na trhu. Přetiskujeme kompletní tiskovou zprávu od EA Czech:

    Hráči se vrátí do Bradavic, aby pomohli Harrymu přežít náročný šestý ročník kouzelnické školy. Budou mít rovněž možnost zapojit se do vzrušujících čarodějnických duelů, míchat a vařit magické přísady, či se vznést do vzduchu a vést famfrpálský tým Nebelvíru za vítězstvím. Na cestě za dramatickým vyvrcholením příběhu a odhalením identity prince dvojí krve je mohou svést ze stopy i Ronovy romantické trampoty.

    V příběhu utahuje lord Voldemort stále těsněji smyčku okolo světa Mudlů i čarodějů a Bradavice už nejsou zdaleka tak bezpečným místem, jakým bývaly. Harry má podezření, že nebezpečí se může ukrývat přímo ve zdech bradavické školy, ale Brumbál se spíše soustředí na jeho přípravu před závěrečnou bitvou, o níž ví, že se rychle blíží. Společně usilují o nalezení klíče k Voldemortově obraně a za tímto účelem se Brumbál spojí se svým starým přítelem a kolegou, bezstarostným bonvivánem z dobré rodiny, profesorem Horaciem Křiklanem, o němž se domnívá, že zná důležitou informaci.
    Mezitím čelí studenti útokům úplně jiného druhu nepřítele, když se u nich začnou projevovat účinky hormonů. Harry totiž cítí stále silnější náklonnost k Ginny, své city k ní ovšem dává najevo i Dean Thomas. Levandule Brownová se rozhodne, že tím pravým je pro ni Ron, ovšem vůbec nemůže počítat s čokoládovými košíčky Romildy Vaneové! Navíc tu je i Hermiona, která ve skrytu duše žárlí, ale je odhodlána své pocity skrýt. Uprostřed všech těchto románků však stojí jeden ze studentů stranou. Je pevně rozhodnut zanechat po sobě stopu, i když velmi temnou. Ve vzduchu je cítit láska, ovšem nablízku je i obrovská tragédie, po níž Bradavice už nikdy nemusí být stejné, jako dřív.

    „Věříme, že videohra Harry Potter a Princ dvojí krve představuje milník v žánru her podle filmové předlohy,“ říká Harvey Elliott, šéf britského studia EA Bright Light, kde má série Harry Pottera svůj domov. „Na základě technologického pokroku z minulých dílů a speciální pozornosti, věnované jedinečnému systému ovládání systému Nintendo Wii™, spolupracuje náš tým úzce s filmaři na tom, aby zde vznikl skutečně propracovaný interaktivní zážitek, zachycují příběh, akci, vzrušení a především zábavnost filmu.“ [...] Věrnost prezentace knižní i filmové předlohy je pečetí kvality této herní série a v titulu Harry Potter a Princ dvojí krve si fanoušci prožijí dosud nejautentičtější a nejzábavnější díl ze všech.
Hra vznikne ve verzích pro PC, Wii, PS3, X360, PS2, PSP, DS, Macintosh a mobilní telefony.
zdroj: PR

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.