zavřít

Ohlášení Full Spectrum Warrior: Ten Hammers

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

A nyní tu pro změnu máme jedno oznámení nové hry.

Jeho původcem je společnost THQ a předmětem hra s názvem Full Spectrum Warrior: Ten Hammers, vyvíjená pro PC, PS2 a Xbox. Asi tušíte, že se tímto titulem tvůrci z Pandemic Studios chystají navázat na původní Full Spectrum Warrior. Podle tiskové zprávy vyjde nová hra příští zimu,a to pro všechny platformy současně. Vedle technologických a grafických vylepšení se tentokrát můžete těšit rovněž na zcela nový multiplayerový systém, vylepšenou AI, hráčem ovládané koaliční síly, mechanizované jednotky a zdokonalené schopnosti postaviček.

Full Spectrum Warrior: Ten Hammers vás postaví do role velitele komanda, takže bude vaším úkolem koordinovat akci několika pěších týmů a vést je přes nejrůznější nepřátelská území. Ovládací schéma má být samozřejmě intuitivní. K dispozici budete mít pořádný arzenál zbraní, nejmodernější vojenské vybavení a nově také mechanizované jednotky, které budete moci sami ovládat. Single-playerová hra bude obsahovat 12 herních úrovní. Rozšířený multiplayerový mód s možností online hraní bude vybaven kompetitivními i kooperativními misemi. Více se prý o této hře dozvíme až po 18. květnu, kdy má být oficiálně prezentována na výstavě E3 v Los Angeles.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.