zavřít

Ohlášení Fallen Age

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vývojářské studio Netamin.com dnes uveřejnilo první detaily a screenshoty z jejich připravované masivně multiplayerové sci-fi RPG Fallen Age.

Příběh hry, který vás zavede do roku 6400 na Novou Zemi, bude jakýmsi hybridem mezi science fiction a fantasy; bude totiž kombinovat moderní sci-fi prostředí s klasickými RPG prvky, jako je systém Guild, spousty unikátních předmětů, kouzla atd. Postavu si hráč bude moci vybrat ze tří různých ras (každá má mnoho dalších podtříd) a dotvořit ji podle svých představ pomocí mnoha užitečných schopností.


Poslední informace také říkají, že během dubna začne veřejné betatestování a pokud se ho náhodou chcete zúčastnit, měli byste pospíšit na domovskou stránku hry, kde je formulář pro přihlášení. Fallen Age by měl být dokončen na konci tohoto roku.

MB

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.