zavřít

Ohlášení Arab-Israeli Wars

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Mezi hardcore fanoušky tahových strategií oblíbená Campaign série (East Front, West Front, Rising Sun) od Talonsoftu se dočká nového přírůstku, který byl včera ohlášen v této tiskové zprávě.

Jedná se o hru Arab-Israeli Wars, která je, jak je z názvu zřejmé, umístěna na horkou půdu Blízkého východu v historicky přesných bitvách v letech 1948, 1956, 1967 a 1973.


Talonsoft počítá s vydáním plné verze Arab-Israeli Wars, která bude obsahovat čtyři kampaně, už letos v létě, více se dozvíte na homepage hry.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.