zavřít

Ohlášen datadisk Wildlife Park: Wild Creatures

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ačkoliv se u nás budovatelská strategie Wildlife Park neobjeví dřív než koncem roku, kdy vám také přineseme recenzi, její německý tvůrce rozhodně nezahálí.

Jak jsme se dnes dozvěděli od našich zahraničních kolegů, připravují NovaTrix a Koch Media i první datadisk, který se bude jmenovat Wildlife Park: Wild Creatures. K originální hře tak přibude 15 dalších a trochu netradičních druhů zvířat (například mamuti) a desítka nových misí. Přídavek Wildlife Park: Wild Creatures vyjde začátkem příštího roku, více informací o původní hře najdete pod tímto odkazem a zde je malá ukázka z chystané recenze:

    Každý živočich potřebuje ke své spokojenosti velký výběh, zásobu potravy, vody, hraček, pokud možno vlastního veterináře, zahradníka, druhé zvíře opačného pohlaví a podle potřeby kopce pro skákání a vlastní dům s televizí a videem. No, to už jsem přehnal, ale někdy mi přišlo, že neexistuje způsob, jak ty potvory uspokojit. Vězte, že splnit každému zvířátku vše k jeho stoprocentnímu pohodlí není žádná sranda.

    Úspěšně dokončit misi, kde vám musí pandy porodit dvě mláďata, není nic jednoduchého. Nejenže se musí dva (samec a samička) nejdříve adoptovat, ale není na ně občas dostatek peněz. Když už se to podaří a samička je březí, nastává dlouhé čekání, protože to trvá neuvěřitelně dlouhou dobu. Zkrátka zvířata jsou hrozně rozmazlená a jejich uspokojování připraví hráče o spoustu nervů. Na druhou stranu, hráči Zoo Tycoona by na to měli být zvyklí... [více v prosincové recenzi]
zdroj: Tiscali

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.