Ohlášen datadisk Wildlife Park: Wild Creatures
zdroj: tisková zpráva

Ohlášen datadisk Wildlife Park: Wild Creatures

24. 11. 2003 19:19 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Ačkoliv se u nás budovatelská strategie Wildlife Park neobjeví dřív než koncem roku, kdy vám také přineseme recenzi, její německý tvůrce rozhodně nezahálí.

Wildlife Park zdroj: tisková zpráva Jak jsme se dnes dozvěděli od našich zahraničních kolegů, připravují NovaTrix a Koch Media i první datadisk, který se bude jmenovat Wildlife Park: Wild Creatures. K originální hře tak přibude 15 dalších a trochu netradičních druhů zvířat (například mamuti) a desítka nových misí. Přídavek Wildlife Park: Wild Creatures vyjde začátkem příštího roku, více informací o původní hře najdete pod tímto odkazem a zde je malá ukázka z chystané recenze:

    Každý živočich potřebuje ke své spokojenosti velký výběh, zásobu potravy, vody, hraček, pokud možno vlastního veterináře, zahradníka, druhé zvíře opačného pohlaví a podle potřeby kopce pro skákání a vlastní dům s televizí a videem. No, to už jsem přehnal, ale někdy mi přišlo, že neexistuje způsob, jak ty potvory uspokojit. Vězte, že splnit každému zvířátku vše k jeho stoprocentnímu pohodlí není žádná sranda.

    Úspěšně dokončit misi, kde vám musí pandy porodit dvě mláďata, není nic jednoduchého. Nejenže se musí dva (samec a samička) nejdříve adoptovat, ale není na ně občas dostatek peněz. Když už se to podaří a samička je březí, nastává dlouhé čekání, protože to trvá neuvěřitelně dlouhou dobu. Zkrátka zvířata jsou hrozně rozmazlená a jejich uspokojování připraví hráče o spoustu nervů. Na druhou stranu, hráči Zoo Tycoona by na to měli být zvyklí... [více v prosincové recenzi]
zdroj: Tiscali

kate

Nejnovější články