zavřít

Oficiální nároky Red Alert 3

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nejsou nijak šokující, poslouží spíš jen jako takové ujištění pro masy, že by HW otázka neměla být problémem.

První várka vylosovaných dvou tisíc hráčů ve veřejném multiplayerovém betatestu Red Alert 3, do nějž získali klíč z C&C3 datadisku Kane's Wrath, si během víkendu z FilePlanet stáhla sedmisetmegového klienta, který uvnitř ukrýval i readme soubor. A jak už to tak bývá, jeho součástí samozřejmě byly oficiální hardwarové požadavky. Nejsou nijak šokující, poslouží opět spíš jen jako takové ujištění pro masy, že tahle RTS není přehnaně náročná a že ji navzdory krásně ztvárněné vodní hladině může spustit téměř každý (jestli plynule i hrát, to už je jiná otázka, zatím jsme zaslechli, že po technické stránce prý ještě mají programátoři co dohánět, ale je to holt beta).

    HW požadavky:
  • Windows XP nebo Windows Vista v 32-bitové verzi (64-bitové nejsou podporovány).
  • Procesor vícejádrový nebo s hyperthreadingem, některé zdroje uvádějí 2 GHz pro Windows XP a 2,2 GHz pro Vista
  • 1 GB RAM (postačí pro XP i Vista), ale tvůrci upozorňují, že pro optimální běh hry to chce více RAM
  • Grafická karta s podporou DirectX 9.0c, aspoň NVIDIA GeForce 6800 nebo ATI Radeon X1800
  • Zvuková karta DirectX 9.0c kompatibilní (pro Audigy pod Vista je potřeba aspoň P4 2,6 GHz nebo ekvivalentní nebo vícejádrové CPU)
  • 6 GB volného místa na disku (krabicová verze) nebo 12 GB (digitálně distribuovaná verze z EA LINK)
  • Pro multiplayer ve 2-4 lidech ideálně i mikrofon/headset

Zatím jen letmé postřehy z vyzkoušení bety publikovala domácí fanstránka CNCczech.com, která také před pár dny přeložila do češtiny oficiální newsletter, v němž se dozvíte plány tvůrců o postupném zvyšování počtu účastníků betatestu - více o Red Alert 3 pro PC a X360 plánovaném na říjen v předešlém zpravodajství.
zdroj: fansite, PCG

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.