zavřít

Odřezávání hlav v Warhammer Battle March

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V boji na blízko budou vojáci provádět nové brutality. + TRAILER

World in Conflict v září nebude jedinou strategií, která se z PC přesune na Xbox 360, protože ve stejnou dobu plánuje Namco Bandai vydat svůj konzolový port Warhammer: Battle March. Ten oproti původní hře přinese i několik novinek, o nichž díky stejnojmennému datadisku nebudou ochuzeni ani PCčkáři. Připomeňme, že ve hře nebudete stavět základny, těžit zdroje ani chrlit z kasáren vojáky, nýbrž jen velet obrovským armádám ve stylu Total War. Díky dvěma novým rasám orků a goblinů tentokrát celkový počet typů jednotek přesáhne sto dvacet a bojovat se bude na úctyhodných pětasedmdesáti mapách.


některé z nových jednotek

Vývojáři hodlají přidat i celou řadu animací, které si samozřejmě nejvíc vychutnáte za maximálního přiblížení kamery. V boji na blízko si budou vojáci nově odřezávat hlavy a provádět další brutality, zcela nejvíc pohybů a chvatů však padne na duely hrdinů (info). Co se týče Xbox360 verze, ta bude samozřejmě podporovat i síťovou hru pro čtyři přes Xbox Live formou skirmishe (jeden na jednoho, dva na dva a všichni proti všem).


Warhammer Battle March trailer

Warhammer: Battle March vyjde v Evropě 1. září jako plnohodnotná hra pro Xbox360 a coby datadisk pro PC - více v předchozím zpravodajství.
zdroj: PR, GT

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.