zavřít

Odreagujte se u Fly the Copter

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pokud byste si po neskutečně náročném pondělním pracovním/studovacím/flákacím dni rádi odpočinuli, máme pro Vás tip na jednu velice zábavnou gamesku.

Její název je Fly the Copter a ač vypadá na první pohled nevinně až obyčejně, dosáhnout skóre, kterého se (mě záhadným způsobem) dobral autor této drobné hříčky, není zdaleka tak jednoduché (můj rekord je zatím 1946 bodů). Každopádně se lze u Vrtulníčku, jak jsme si hru familiárně pojmenovali, lehce odreagovat, po delším hraní ale také docela slušně rozčílit, takže kromě vyzkoušení hry jako takové doporučuji - v nejlepším přestat ;) Fly the Copter naleznete zde.

zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.