zavřít

Odlišnosti Harryho Pottera pro GameBoye

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vánoce se blíží a vy ještě pořád nevíte, co byste tomu svému malému špuntovi, který miluje hry na počítači, koupili? Máme tu pro vás řešení.

V půlce tohoto týdne se do českých obchodů dostane hra Harry Potter & Sorcerer's Stone (1599 Kč) s českým manuálem a titulky, což by mohl být ideální dárek. Již dříve jsme vás informovali o tom, že tato hra vyjde pro PC a Playstation 2, ale ani majitelé konzolí od Nintenda nepřijdou zkrátka. Harry Potter se totiž objeví i pro GameBoy Color a pro GameBoy Advance. Zatímco verze pro PC a PS2 budou téměř identické, ráda bych doplnila, o co půjde na těch zbývajících dvou platformách:

Hra pro GameBoy Color spočívá v tom, že budete muset plnit předem definované úlohy a po jejich splnění se vždy naučíte nějaké nové kouzlo. Kouzla jsou zde dost podstatná, protože bez nich se ve hře nehnete a hlavně nebudete schopni likvidovat příšerky. Čím budete mít za sebou více soubojů, tím budete silnější a hravě si pak poradíte se všemi problémy. Tato platforma bude mít i tu odlišnost, že tu můžete sbírat kouzelné kartičky (Wizard Cards), které pak půjdou měnit s ostatními hráči přes Game Link Cable (jak je vidět, autoři se snažili implementovat dnes tak populární mánii s různými kartičkami – jednou jsou to hokejisté, jindy pokémoni :-)

A co můžete čekat u Harryho Pottera pro GameBoy Advance? Tady většinu hry strávíte touláním se po škole čarodějů a vaší úlohou bude tuto školu dokončit. Jednotlivé mise budou jakoby školní ročníky, kde budete muset plnit úkoly, abyste na konci školního roku mohli postoupit výš. Všechny verze hry však mají však jednu společnou vlastnost - silně se drží příběhu a pokud chcete, aby vaše děti i četly, tak jim běžte co nejdříve koupit knížku a pak i některou z her. Recenzi PC verze Harry Potter & Sorcerer's Stone přineseme už zítra. Mimochodem, stejnojmenný film vydělal za první tři dny promítání 93 milionu dolarů (více na Sectoru).
zdroj: PCZone

x1313

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.