zavřít

Odklad datadisku Vietcong: Fist Alpha

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tak jako každou podzimně-vánoční sezónu, i letos jsme svědky ohlášení mnoha her za dokončené, stejně jako naopak řady odkladů.

Do té druhé kategorie se dnes bohužel oficiálně zařadil i připravovaný přídavek Fist Alpha pro taktickou akci Vietcong od brněnského týmu Pterodon. Jak uvedl jeden ze spolumajitelů firmy Michal Janáček pro fanouškovskou stránku Vietcong-Game.net, termín vydání datadisku byl přesunutý z původně plánovaného října na leden 2004. Díky tomu vývojáři získají potřebný čas navíc na vylepšení a vyladění hry, vytvoření více multiplayerových map nebo zapracování na anti-cheat systému.

Dalším důvodem zpoždění je prý to, že vydavatelská společnost Gathering (Take 2) má na říjen naplánováno moc jiných her a Fist Alphě by tím pádem nemohla věnovat dostatečnou marketingovou i jinou podporu, což zní celkem logicky. Na druhou stranu, datadisk pro Vietcong (interview) by měl ve vlastním zájmu opravdu stihnout zkraje příštího roku, neboť pak mu hrozí silná konkurence v podobě titulů Battlefield: Vietnam od EA nebo Delta Force BHD: Team Sabre o NovaLogicu, které nabídnou plně ovladatelná vozidla nebo letadla.

zdroj: ICQ

jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.