zavřít

Odklad Damnation na příští rok

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

S novým datem vydání third-person akce i dvojice nahrávek, včetně jízdy na motorce i špičkové akrobacie.

Kdo si chtěl pod letošní stromček nadělit i vertikální third-person akci Damnation, bude muset začít hledat náhradu. Codemasters totiž hru čerstvě odložili až na začátek příštího roku a nijak se netají s důvodem, že předvánoční sezóna už je sama o sobě nabitá až až.

Co čekat od samotné hry lépe napoví komentované video se záběry ze sólo kampaně, které osvětlí některé akrobatické dovednosti hlavních aktérů (skákání ze stěny na stěnu, lezení po provaze, šplhání na věz atd) a v závěru předvede i jízdu na motorce. A pokud by ani to nestačilo, níže naleznete i kamerovou nahrávku souvislého hraní na nedávné pařížské herní show.


Damnation - komentovaný sestřih ze sólo kampaně


Damnation - souvislé záběry z hraní/kamerová nahrávka

Damnation vyjde začátkem příštího roku pro PC, Xbox360 a PS3 - více v dalším zpravodajství:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Vertikální multiplayer v Damnation  [22.10.2008 19:19 - levis]
Brokovnice s kolejnicovými hřeby z Damnation  [6.7.2008 15:15 - levis]
Motorkou po stěnách Damnation  [27.3.2008 22:22 - levis]
zdroj: Blues News & Jeuxvideo

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.