zavřít

Odklad českého Trainz Railroad Simulatoru 2004

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Distribuční společnost CD Projekt dnes odpoledne uveřejnila tiskovou zprávu ohledně termínu vydání vlakového simulátoru Trainz Railroad Simulator 2004 z dílny australského Auranu.

Ten se v zahraničí prodává už od podzimu a u nás měl původně vyjít v české verzi začátkem ledna, ale jak je patrné z řádků níže, fanoušci modelové železnice si na něj musí počkat o něco déle:

    Bohužel došlo k technickým komplikacím během lokalizace hry, z toho důvodu jsme museli přesunout vydání hry na březen. Implementace českých textů do hry probíhá u výrobce, a tak bohužel zatím ještě nelze přesné datum určit, ale budeme se snažit dodržet tento termín. V české verzi hry bude přímo implementován opravný patch Service Pack 1, takže hráči nebudou muset tento patch o velikosti 100 MB stahovat z internetu.
Další příjemnou novinkou je, že českého dabingu hry se ujal Lex Postler, kterého nepochybně všichni znají jako klasického nádražního hlasatele krátkých zpráv a oznámení - viz tato ukázka (MP3, 500 KB). Více informací (nejen) o Trainz Railroad Simulatoru 2004 naleznete jako vždy na naší fansite TrainSim.Tiscali.cz.
zdroj: PR

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.