zavřít

Odhalení This is Vegas

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Multiplatformní městská akce s otevřeným herním světem, rychlými auty, sázením a spoustou holek. + TEASER TRAILER

Vývojáři ze Surreal (autoři kvalitního The Suffering) odkryli svůj nejnovější projekt - This is Vegas - third-person akci s otevřeným herním světem. Dění se však nebude točit čistě kolem mafiánů a kriminálníků, jak jsme navyklí z GTA nebo Saints Row, nýbrž naopak se zaměří na všechno, bez čeho by Las Vegas nemohlo být oním zbožňovaným místem všech výletníků: sázení, mejdany, rychlá auta, lehké holky atp.This is Vegas teaser trailer

Městu totiž bude hrozit, že o tohle všechno přijde: to alespoň slibuje megaloman, kterého místní neustávající hříšný život odrazuje natolik, že je schopen do Las Vegas investovat poslední dolar a udělat z něj typicky americký rodinný podnik. Abyste tomu zabránili, bude potřeba se občas zapléct do nějaké neplechy, zařizovat večírky v klubech, kontrolovat sázky a tu a tam se dostanete i do pěstní šarvátky.

This is Vegas vyjde pro PC, X360 a PS3 letos na podzim.
zdroj: IGN

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.