zavřít

Odhalení Tarr Chronicles Sign of Pride

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pokračování ruského vesmírného simulátoru s novou rasu vám dá zakusit obranu umělého slunce.

Na letošní vesmírný simulátor Tarr Chronicles od ruské Akelly naváže ještě letos na jaře Tarr Chronicles: Sign of Pride, odehrávající se zhruba sto let před událostmi z jedničky. Tehdy proběhla krvavá invaze mimozemšťanů De'Khete do naší galaxie a začal dlouholetý válečný konflikt, během něhož se budete snažit udržet blokádu nepřítele i ochránit vlastní domov.


Další informace jen stručně:
  • Nová rasa strážců se supersilnými zbraněmi, vesmírnými loděmi sestavenými z jednotlivých dílků používaných ostatními rasami + schopností zneviditelnit se/zvýšit palebnou sílu.
  • Obrana rozestavěného umělého slunce, které by osvětlilo několik galaxií a umožnilo osídlení dalších světů.
  • Možnost postavit si jednotlivé dílky, zbraně i celou loď.
Více informací se zatím z homepage dozví jen ti, kteří vládnou ruštině. Tarr Chronicles: Sign of Pride vyjde letos na jaře.
zdroj: Quazar Studio, Akella

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.