zavřít

Odhalení survival akce I Am Alive

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ubisoft třetím rokem pracuje na nové survival akci beze zbraní, to celé pod dohledem producentky Assassin's Creed.

V záplavě dnešních novinek si pozornost zaslouží i stručná, ale přesto potěšitelná zpráva o nejnovějším projektu sličné ubisoftské producentky Jade Raymondové, kterou si mnozí z vás nejspíš pamatují ještě z komentovaných videí k Assassin's Creed. Jak se již déle šuškalo, Raymondová se na druhém dílu opravdu nebude podílet, místo toho přejala dohled nad zbrusu novým dílem pařížského studia Darkworks (autorů Cold Fear), které ponese název I Am Alive.

Moc se toho o něm zatím neví: má jít o survival akci zasazenou do zemětřesením poničeného Chicaga, přičemž po celou dobu nenarazíte na jedinou zbraň (že by se někomu líbilo Mirror's Edge?). K plnému odhalení hry dojde za pár dní na E3, kde Ubisoft předvede dlouhé video o délce mezi čtrnácti a dvaceti minutami, byť v hratelné podobě se titul objeví teprve na letošním GC v Lipsku. Hru několikrát zmiňovala i insiderská blogerka Surfer Girl, podle jejíchž informací nemá být akcí a hororem ve stylu Cold Fear, ale spíš se zaměřit čistě na snahu přežít katastrofu za pomoci řešení logických hádanek. Chybět ostatně nemá ani online multiplayer.

I Am Alive je ve vývoji třetím rokem a vyjde na jaře příštího roku pro PC, Xbox360 a PS3.

zdroj: gamekyo

levis

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.