zavřít

Odhalení Planet 51 od autorů Commandos

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Čtyřletá práce na CGI snímku je u konce a Pyro Studios se mohou plně soustředit na jeho herní adaptaci.

Málokdo asi ví, že po několika dílech herní série Commandos se španělští Pyro Studios přeorientovali na film a před čtyřmi lety si založili animační studio Ilion. Jejich první počin, rodinný CGI film Planet 51 s rozpočtem okolo $60 milionů dolarů, má před březnovou premiérou nastartováno na pořádný úspěch: distribuovat ho totiž bude filmový gigant New Line Cinema (Pán prstenů apod). Snímek navíc doprovodí stejnojmenná hra právě od Pyro, kteří ji hodlají vydat pro celkem pět platforem (tipujeme PC, X360, PS3, Wii a PS2).

Magickou číslici jedenapadesát si každý nejspíš spojí s tajným americkým Area 51: v našem případě však půjde o označení mimozemské planety, která žije v ustavičné paranoie z cizácké invaze. Když na povrch jednou dosedne výzkumná loď NASA s astronautem Chuckem Bakerem, vystrašení mimozemšťané nemeškají, zabaví mu loď a pustí se do pátrání, aby kapitána zajmuli. Jak si můžete domyslet z několika obrázků, bavit se u toho nejspíš budou všechny věkové skupiny. Za břitký humor svým jménem ostatně ručí Joe Stillman, autor scénáře ke Shrekovi.

Samotný film je dílem především režisérů Jorgeho Blanca a Marcose Martineze, kteří stáli i za herními Commandos. V současnosti zbývá ještě sehnat špičkové herce pro dabing, již teď má však film zaručenou premiéru ve více než třiceti zemích světa. Doufejme, že se brzy dozvíme víc i o samotné hře.

zdroj: HollywoodReporter

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.