zavřít

Odhalení Kingdom Under Fire II

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

První obrázky z chystané korejské fantasy RTS s masivně multiplayerovým módem.

Tak ne Dominion, jak tvrdili vývojáři ještě před dvěma týdny, ale jednoduše Kingdom Under Fire II se bude jmenovat pokračování fantasy ságy od Blueside. Tu si většina čtenářů dá do souvislosti s nedávným akční RPG Circle of Doom, jenže v jeho šlépějích autoři kráčet nadále nechtějí a naopak se v chystaném pokračování hodlají navázat na původní koncept hry, tzn. real-time strategii.


Vývojáři víceméně zopakovali to, co o hře hlásili při odhalení Dominionu, tzn. že spíš než na kampaň pro jednoho hráče se zaměří na masivně multiplayerový mód, dle něhož hru sami označují za MMOARTS (masivně multiplayerovou online akční real-time strategiu). O třetí frakci sice posud nevíme nic, namísto temného a světlého tábora se však ve hře určitě objeví hrdinové a křižáci jako v původním KUF.

Kingdom Under Fire II vyjde pro PC, X360 a PS3 příští rok - více v předchozím článku.
zdroj: Jeux Video

levis

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.