zavřít

Odhalení horroru Siren Blood Curse

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Sony chystá na léto remake survival dobrodružství z japonské vesničky. + TRAILER

Před dvěma roky přišli tvůrci původního Silent Hillu se svým novým projektem Forbidden Siren 2 (77%, recenze) a dík realistické grafice i pestrému příběhu si získali srdce nejednoho hráče. Dnes po třídenním webovém odpočítávání Sony potvrdilo třetí díl, který ponese název Siren: New Translation a o němž jako první informoval začátkem týdne japonský časopis Famitsu.


Siren: New Translation trailer

Moc toho o něm zatím nevíme: hra se bude skládat z 12 epizod a veskrze má jít o remake prvního dílu, kdy se několik postav snaží přežít třídenní kletbu v malé japonské vesničce. Hra je prý již z 90% hotova a na japonském PlayStation Store by se příští pátek 25. dubna mělo objevit hratelné demo. O distribuci v Evropě zatím řeč nebyla, ale vzhledem k anglickému dabingu traileru i úspěchu předešlých dílů si troufáme tvrdit, že je to jen otázka času.

Siren: New Translation v Japonsku vyjde 24. června - více na japonské homepage.
zdroj: PR

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.