zavřít

Odhalení hororové RPG Nuclear Nightmare

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Před několika málo dny byly spuštěny oficiální stránky dosud neznámé hororové RPG s názvem Nuclear Nightmare: Rise of the Fallen.

Jejím vývojem se od června 2005 zabývá nezávislý tým Element115 Entertainment, který dohromady tvoří asi pět lidí. Základem projektu je v tuto chvíli technologie Torque Game Enginu 1.4 společnosti Garage Games. Zároveň však tvůrci hru vyvíjejí a testují s využitím Torque Shader Enginu, na který se chystají v dohledné době přejít úplně.

Nuclear Nightmare vás zavede do temného světa postiženého nukleární apokalypsou. Čeká vás prý epický příběh s mnoha nečekanými zápletkami a zvraty. Vaše cesta začne v podzemním úkrytu, odkud se ve snaze přijít na kloub jakýmsi tajemným zmizením, dostanete až na povrch. Postupně se podíváte do pěti různých, hrůzostrašných prostředí a seskáte s mnoha zvláštními postavami. Celý zážitek má prý dokreslovat 100 % originální hudební doprovod vysoké kvality (soundtrack mají tvůrci v úmyslu po vydání hry prodávat i samostatně). Termín uvedení hry na trh oznámen nebyl.
zdroj: RPGDot

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.