zavřít

Odhalení Delta Force Angel Falls

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nástupce věhlasné série taktických stříleček míří do Venezuely a překvapivě jen pro PC.

Několik měsíců po nicneříkajícím poutači na webu NovaLogic se dnes nástupce věhlasné taktické série Delta Force: Angel Falls představuje v plné parádě, byť k jeho odhalení došlo de facto náhodou díky zveřejnění výčtu oficiálních vlastností na webu distributora. Z nulové propagace či absence tiskových zpráv by si ostatně člověk chtěl myslet, že než o vysokonákladovou áčkovou akci půjde spíš o napůl budgetovou záležitost třeba v duchu posledního Soldier of Fortune.

A co se o hře prozatím ví?

  • Namísto okoukaných lokací z Blízkého východu se autoři soustředí na Jižní Ameriku, konkrétně vás vezmou minimálně do Kolumbie a Venezuely.

  • Zápletka se má točit okolo odstraňování drogových kartelů a jejich nekalých spojení s místními politiky a vládci.

  • Hra nabídne trojici sólo kampaní s celkem dvanáctkou misí.
  • Na rozsáhlých prostranstvích vystřídáte souš, mořské lodě a také si zalétáte v helikoptérách.

  • Jako vždy bude brán zřetel k věrnému přiblížení postupu skutečných jednotek Delta Force, jejich vybavení atd.

  • Na obrazovce se najednou bude moci objevit až 200 vojáků, k čemuž bude častěji docházet nejspíš v multiplayeru.

  • Síťová složka obsáhne rovněž dvanáct map, které si zahrajete ve všech klasických módech DM, TDM, CTF a King of the Hill.

  • Minimální hardwarové nároky budou dvoujádrové/čtyřjádrové Pentium 4 na 2.6GHz, 1GB operační paměti, videokarta s pixel shadery verze 3 a vyšší (tzn. ATI 1900+, nVidia 7900+) a Windows XP nebo Vista.
Delta Force: Angel Falls vyjde pro PC v létě příštího roku.
zdroj: PR

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.