zavřít

Odhalení akční hry Youngblood

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nadšenci do komiksů budou možná znát sérii Youngblood od Image Comics a Roba Liefelda.

zdroj: Archiv

Pokud vám to nic neříká, nevadí. Však se s tímto specifickým světem plným super-hrdinů taky jednou setkáte a rovnou na svém konzoli nebo PC. Na hře podle Youngblood totiž právě pracují společnosti Twelve Interactive a Walker Boys Studios. Odhalil to magazín HomeLAN, který z těmito vývojáři udělal rozhovor. Moc se toho ale čtenáři nedozvědí, protože je hra teprve ve velmi rané fázi. Pár faktů však přeci.

Na vývoji Youngblood by se měl podílet i původní autor komiksové série Rob Liefeld. Role obou vývojářských společností jsou jasně rozdělené. WBS, které minulé dva roky strávilo prací na RTS Civil War: War Between the States, má mít na starosti vizuální stránku titulu, Twelve Interactive zase programování. Hra se má svým způsobem podobat Splinter Cellu a/nebo Max Payne II. Pravděpodobně se to týká hratelnosti. Vizí tvůrcu je přivést své dílo do obchodů jako AAA titul. Zatím však nemají ještě ani engine.

zdroj: HomeLAN

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.