zavřít

Ochutnávka preview Infamous

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Americkou metropolí otřásl výbuch, zkolabovala doprava a vláda uvrhla na město karanténu. PRVNÍ OBRÁZKY

Po nedávném znovuodhalení playstationovské akce Infamous od Sucker Punch se na internetu objevily první screenshoty přímo ze hry. Některé sice přímo vybízí k nařčení z toho, že se vývojáři nechali inspirovat velice podobně koncipovaným Prototype (též městská akce, též hrdina s nadpřirozenými schopnostmi, též epidemie, též nadvláda gangů), ale to by vůči Sony nebylo fér. Už jen proto, že k prvnímu představení Prototype de facto došlo až dva týdny po loňském oznámení Infamous... A co že hra nabídne zajímavého?

    Když už bude nad slunce jasné, že Dylanovi nezbývá než na okolnosti přistoupit, nastane čas pořádně prozkoumat své schopnosti. Pokud je něco již teď vytýkáno konkurenčnímu Prototype, pak rozhodně nesmrtelnost jeho hrdiny a příliš supermanovská nálada. Nic podobného tu nehrozí. Dylan bude nadále obyčejný smrtelník a ačkoliv dovede slézat zdi a také lépe ustát pády z výšek, stále ho skolí salva z kulometu nebo pořádná nakládačka od někoho z místních hrdlořezů.
    [...] Veškerá média přestala fungovat ihned s výbuchem a jediné, co se tak z televize či rádia dozvíte, je staré známé "všechno máme pod kontrolou", nahrané oznámení ve smyčce. Jednomu z přeživších to dokonce půjde tolik na nervy, že se vloupá do vysílače a rozjede svůj vlastní program nazvaný "Hlas přežití". Tenhle kluk se bude jmenovat Dallas, z počátku sympatický podáváním informací o shozených balíčcích s jídlem a vůbec užitečný svými přehledy o aktuálním dění ve městě.
Že to zní dost lákavě? Více se o hře dočtete zanedlouho v podrobném preview, které přinese také doplňující obrázky a artworky.

Infamous vyjde nejdříve začátkem příštího roku pro PS3 - více v předešlém zpravodajství.
zdroj: GI

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.