zavřít

Obscure - nový survival-horor od Microids

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Francouzská společnost Hydravision Entertainment, působí na herním trhu od roku 1999 a v současné době pracuje na novém hororovém projektu, který dostal název Obscure.

Vydání titulu budou mít na konci tohoto roku na starosti Microids. Ve vývoji by měly být verze pro PC a PS2.

Obscure vypráví příběh o skupině tří studentů, kteří byli chyceni do pasti v jejich velmi podivné škole. To, co se v budově děje, je naprosto neuvěřitelné. Učitelé zde provádějí obscénní experimenty na svých žácích. Jaké, to se časem dozvíte. Hráči si budou moci vybrat kteréhokoliv z těchto tří studentů. Vaším hlavním úkolem bude přežít. Dále však ještě budete muset najít své dva spolužáky, což půjde na opuštěném školním dvoře osvětleném pouze svitem měsíce a za každým koutem číhajícími bizarními kreaturami velice těžko. Děsivá stvoření (některá vypadající jako chodící zadnice se zuby, jiná zase jako krab s lidskými pažemi, apod.) jsou světloplachá, a tak budete pro jejich odražení moci použít nějaký hodně silný zdroj světla. Hra by měla rovněž umožňovat kooperativní hru pro dva hráče.

zdroj: GH

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.