zavřít

Oblíbení Worms konečně ve 3D kabátku

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ja to malé, barevné a doposud to bylo pouze ve 2D, i když se to těšilo náramné oblibě.

Co je to? Worms neboli Červíci. Kdo se zbláznil do světa těchto malých nezbedů, určitě uvítá informaci, že se další pokračování série akčních strategií Worms 3 pomalu stává realitou a držte se - bude totiž kompletně 3D.

Vývojová skupina Team 17 má v plánu své nové dílko dokončit a vydat někdy v průběhu příštího roku. A že nejsou žádní troškaři dokazuje i fakt, že Worms 3 vyrábějí jak pro PC, tak pro PS2, Xbox a GameCube. PCéčková verze přitom bude mít navíc i multiplayerový mód, s nímž hru půjde hrát i přes internet a k dispozici zde bude rovněž editor levelů a terénu. Spuštěny byly i oficiální stránky Worms 3, nicméně na nich zatím příliš informací nenaleznete. Podrobnosti, avšak neoficiální, jsou k mání v podobě FAQ zde.

zdroj: CVG

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.