zavřít

Obi-Wan jako konkurence Tekkena

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Third-person akce Obi-Wan pro Xbox se bude díky svému umístění do světa Star Wars prodávat více než dobře a aby ji její tvůrci z Lucas Arts udělali ještě atraktivnější pro ostatní hráče, přidali do hry nový Versus mód.

V něm se rozděli herní plocha na televizi na dvě rovnoměrné části a ve split-screenu si to rozdáte na férovku se svým kamarádem, který bude sedět s gamepadem vedle Vás, tedy něco jako například v sérii Virtua Fighter či Tekken. Zde je prvních pět ukázkových screenshotů, jak budou bitky se světelným mečem vypadat v praxi:


další nové obrázky

Všechny souboje se budou odehrávat ve speciálních arenách, které se budou postupně odemykat podle toho, jak budete postupovat ve hře pro jednoho hráče. Stejně tak časem získáte nové charaktery, se kterýmu bude možné bojovat. Jinak je samozřejmě škoda, že split-screen mód se v Obi-Wanovi nevyužije i za účelem kooperativní hry, ale je jasné, že něco takového by znamenalo velký zásah do konceptu celé hry a její příběh by se musel od základů předělat, což by se do konce roku určitě nestihlo. Více informací v článku na sajtě Xbox.IGN nebo našem videu dokumentujícím single-player.
zdroj: PR a Xbox.IGN

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.