zavřít

Novinky v závodech GTR Evolution

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zčásti datadisk k RACE 07, zčásti plnohodnotná hra s novými vlastnostmi. Přesvědčí ke koupi? + 16 OBRÁZKŮ

V srpnu vyrukují vývojáři ze SimBin s dalším ze svých závodních dílek, tentokrát nazvaným GTR Evolution. Již dříve přitom padaly stížnosti na to, že hra de facto nepřinese vůbec nic nového, o čemž svědčí i aktualizovaná tiskovka, vydaná u příležitosti spuštění nového webu hry.

Zřejmě také došlo k navýšení obsažených vozidel, protože zatímco původní zpráva mluvila o dvaadvacítce vozů ze tří různých tříd, teď je to již třicet nových modelů v pěti třídách, mezi nimiž najdete BMW M3 GTR, Koenigsegg CCGT, Spyker GT2R i ty, zmiňované naposledy. Automobily řady WTCC Extreme pak budou ve fiktivních designech, které vývojáři připravili ve spolupráci s FIA WTCC.

Hra přesto láká i na několik dalších novinek: třeba možnost sdílet během hry soubory včetně nahraných stop vaší poslední jízdy (tzv. ghost driving). V rámci závodění na čas také přibude upravená verze funkce Race-line původně z GTR2, tentokrát s více ukazateli těch míst, kde je na tratích třeba brzdit, a navíc si vedle toho budete moci nechat zobrazit dvě předem najeté lajny naráz.

Nějakých změn dozná i systém replaye, který vedle ukládání celých jízd zvládne také okamžitě přehrát uplynulé vteřiny veprostřed závodu. A pokud vám ani to nestačí, pak ještě jedna drobnost: profil hráče nyní zobrazí i národní vlajku, abyste snáze uhodli, odkud daný jezdec pochází.GTR Evolution nový trailer

Jsou to sice všechno nepodstatné drobnosti, které ostatní vývojáři ještě rádi uvolní v patchi zdarma, ale pro SimBin je holt podobná praxe již tradicí. Na závěr pak třeba ještě připomenout, že hra bude k dispozici buďto coby samostatně spustitelný titul v plné ceně, nebo jako datadisk k závodům RACE 07.

GTR Evolution (či RACE 07: The GTR Expansion Pack) vyjde v srpnu pro PC - více v oznámení.
zdroj: PR

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.