zavřít

Novinky v letošním Pro Cycling Manager 2008

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Který z desítky módů zaujme nejvíce v dalším ročníku cyklistických závodců?

Každoročně před začátkem cyklistické Tour de France vydají vývojáři z Cyanide svoji herní verzi a letošní Pro Cycling Manager 2008 nebude žádnou výjimkou. Dle prvních informací francouzského webu a uniklého datového souboru by měl nabízet zhruba následující:

  • Správu jednoho z celkem 65 týmů.
  • Nový systém rekrutování začátečníků a kompletní přizpůsobení jezdcova vzhledu.
  • Závodění na halovém okruhu v módu Elimination (= poslední vypadává), z módů dále Career, Race, Stage, Season, Classic, Tutorial, Keirin, Vitesse a Japan Cup.
  • Ukazatele závodníkovy únavy, zbývající energie a v procentech toho, jak moc se v danou chvíli snaží (a nemohl-li by šlapat ještě rychleji).
  • Vylepšenou umělá inteligence, grafika atd.
  • U PSP verze síťovou hru jeden na jednoho přes Wifi.
Pro Cycling Manager vyjde v červnu pro PC a PSP.
zdroj: WP, Tom's Games, PCM Daily

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.