zavřít

Novinky o Thief 3

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na TTLG.com se objevilo nové diskusní téma zabývající se informacemi ohledně prací na již třetím pokračování veleúspěšné série Thief.

První zpráva od Randy Smitha, vedoucího celého projektu, představuje většinu zainteresovaných lidí (mnoho z nich jste mohli zaregistrovat v titulcích předchozích dílů) a shrnuje aktuální stav práce. Děj Thiefa 3 bude volným pokračování příběhu z Thief a Thief 2, takže se můžete opět těšit na zlodějíčka Garretta a jeho obtížné mise. Bohužel vývoj hry je velmi raném stadiu, proto se nedá zjistit téměř nic konkrétního. Asi jedinou ověřenou informací tak bude, že hru bude vyvíjet Ion Storm ve svých Austinských kancelářích.

MB

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.