zavřít

Novinky o střílečce Sniper Elite

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O chystané akci od oxfordského studia Rebellion (Dredd vs Death, Aliens vs Predator, Delta Force: Urban Warfare) Sniper Elite jsme už dlouho nepsali, především kvůli tomu, že se tvůrci nesnažili vzbudit nějaký větší mediální rozruch.

Jak je již částečně řečeno názvem hry, vžijete se tentokrát do role špičkového snipera Petera Mauera, toho času pracujícího pro OSS (předchůdce CIA). Hlavní část hry se má odehrávat na jaře roku 1945, v boji zmítaném Berlíně.

Vývojáři prý věnovali hodně času sbírání dějepisných faktů, tak aby hra mohla mít skutečné historické pozadí. V příběhu jinak půjde o pátrání po atomové bombě, respektivě o její zabavení Sovětům. Podle hlavního designéra projektu, Emersona Besta, ale Sniper Elite rozhodně nebude extrémně realistickým simulátorem odstřelovače, jednoduše proto, že by to údajně nikoho nebavilo. Celkem se má singleplayerová kampaň skládat z 10ti misí, multiplayer nabídne možnost hrát on-line deathmatch i kooperativní mod, u konzolí bude přítomen ještě split-screen.

Titul bude kombinovat možnost pohledu z vlastní i ze třetí osoby, jestli budou ovšem libovolně přepínatelné, nevíme. Sniper Elite je v současnosti vyvíjena pro platformy PC, PS2 a Xbox - všechny mají využívat různé verze rebellionského engine Asura. Během hraní navštívíte jak vnitřky budov tak i rozsáhlé exteriéry, o prostředí ale lépe vypoví dřívější sreenshoty z naší galerie. Specialitou hry bude téměř úplná absence dialogů i interakce hlavního hrdiny s postavami. Vývojáři to vysvětlují tím, že Sniper Elite je o akci, ne o tlachání. Inu, uvidíme, jestli nebude pouze o nudné akci. Titul vyjde u Wanadoo ke konci tohoto roku.

kate

Novinky na CZC.CZ

 • hra Wreckfest

  Pravidla jsou od toho, aby se porušovala a tak ve ...

  1599 Kč Koupit
 • hra NBA 2K20 (PS4)

  Hry vydané v rámci legendární franšízy NBA 2K se za dlouhé ...

  1799 Kč Koupit
 • hra NBA 2K20

  Hry vydané v rámci legendární franšízy NBA 2K se za dlouhé ...

  2499 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.