zavřít

Nové informace o Uru: Ages Beyond Myst

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Před časem jste se mohli dozvědět, že návrat slavné adventury bude mít název Uru: Ages Beyond Myst a i když mělo jít původně výhradně o onlinovku, nakonec v ní bude obsažen i single-player.

Hru vyvíjí stejní vývojáři, kteří vyrobili také Myst a River - washingtonské studio Cyan Worlds. Vydávat ji bude UbiSoft, který nyní navíc odhalil další podrobnosti o tomto titulu.

Uru: Ages Beyond Myst má být zástupcem nové generace adventur, bude totiž zahrnovat nejen řadu různých hádanek a úkolů, ale tentokrát se povznese i do určité společenské dimenze, a to díky online službě Uru Live. V této hře budou hráči prozkoumávat a různě reagovat na pečlivě ztvárněné 3D prostředí uvnitř i mimo říši D'ni. Historie tohoto podzemního impéria sahá až na samé počátky lidské civilizace. Praktikovaly se zde jisté technologické postupy známé jako "Art of Writing", které vytvořily spojení s neuvěřitelnými světy zvanými "Ages", z nichž pouze některé se objevily v minulých hrách Myst. Před nějakým časem se civilizace D'ni však stala obětí katastrofy, spojení s těmi alternativními světy naštěstí zůstalo neporušené. Uru hráčům předloží zcela nový příběh, který je zavede do surrealistického světa plného mnoha různých podnětů čekajících na rozřešení a odhalení.

Nebude nutné, abyste se stali předplatiteli již zmíněné služby Uru Live, pokud vám bude stačit single-player. Ovšem ti, kdo se přeci jen odhodlají zapsat, získají možnost stát se součástí mnohem většího světa, vytvářet malé komunity, zažívat řadu dobrodružství spolu se svými přáteli a objevovat tajemství města D'ni. Online komunikace přitom bude probíhat prostřednictvím vestavěné funkce real-timového hlasového chatu. Uru: Ages Beyond Myst by měla vyjít letos o prázdninách. Poplatek za Uru Live zatím nebyl oznámen.

zdroj: GameSpot

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.