zavřít

Nová trať pro Grand Prix Legends

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Grand Prix Legends je asi nejrealističtější simulátor formulí vůbec a to, že se věnuje počátku formulových závodů, je jen dobře, protože moderních formulových simulátorů současnosti je až dost.

Dva velcí fanoušci této hry po tři čtvrtě roku vytvářeli přídavnou trať Bremgarten, která se kdysi nacházela poblíž švýcarského Berna a v letech 1934-54 se na ní jezdily závody. Po tragédii na Le Mans v roce 1955 byla trať zavřena. Vy si tak nyní můžete sami zkusit, jak trať kdysi vypadala. Stáhnout ji lze odtud (v několika verzích) a více informací o trati najdete na homepage Sim Racing Club Bern.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.