zavřít

Nová strategie Supremacy: Four Path to Power

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dnes už jsme vám představili dvě nové hry, které na svých stránkách odhalila společnost Strategy First a jsme tu ještě se třetí.

Protože se tato vydavatelská firma zabývá pouze strategiemi, asi vás nepřekvapí, že jde opět o strategii. Tentokrát však tahovou. Hra pochází od vývojářského studia Black Hammer Gate a její název je Supremacy: Four Path to Power. Titul staví na tradici takových her, jako jsou Alpha Centauri nebo série X-Com. Sférou zájmu zde budou různé planety ve velmi neobvyklé galaxii. Na výběr budete mít ze čtyř možných velících důstojníků, z nichž každý bude příslušníkem jiné rasy, mít svou historii, výhody a nevýhody. S každým z nich vás navíc čeká jiné dobrodružství. Do začátku dostanete pouze jednu planetu a jednu loď. Z tohoto mála budete muset vytvořit mocnou armádu, s jejíž pomocí pak budete rozšiřovat svou říši. Každá rasa přitom bude moci vytvořit až 50 druhů jednotek. Hra bude vybavena také multiplayerem. Jejího vydání se dočkáme až někdy v průběhu příštího roku.

zdroj: BluesNews

korg

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.