zavřít

Nová sci-fi RTS I of the Enemy

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

A máme zde další oznámení.

Tentokrát se jedná o sérii titulů vznikající v dílnách společnosti Enemy Technology. První díl se má jmenovat I of the Enemy. Jeho vydání je přitom naplánováno na jaro 2004. Žánrově půjde o sci-fi real-time strategii ve stylu Command & Conquer nebo Warcraft. Děj vás zavede do jedné vzdálené galaxie, kde spolu bouřlivě válčí mimozemské rasy. Dvě z nich - ne zrovna vyspělý národ Lokobů a naopak velice vyspělí Y'drayové - se spojili, ale vzájemně čelili útokům zlovolných Unathů. Hráč se zde ujme role velitele armád a jeho jeho věrného přítele a polního velitele Colonela Verkkala (namluveného hercem Ianem McNeicem, známým pro svou roli Barona Harkonnena v seriálu Duna).

I of the Enemy má obsahovat okolo 25 misí, které se budou odehrávat okolo tří různých planet - Ackinaen, Elyea and Gha'adath, ve třech různých prostředích. K dispozici by měl být i editor umožňující hráčům vytvoření vlastní planety. Kromě single-playerové kampaně zde má být i multiplayer s možnosti hry přes lokální síť i Internet, a to až pro osm hráčů. V budoucnu tvůrci plánují vydávat další rozšiřující balíčky a rovněž již chystají nový 3D engine pro další pokračování hry.

Update 20:00 - Nyní je na oficiálních stránkách k dispozici hratelné demo této hry. Stahovat jej můžete i z mirroru na Worthplaying.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.