zavřít

Nová ruská střílečka Neuro

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ruští Revolt Games a Rossobit-M oznámili, že pracují na svém novém titulu řadícím se mezi střílečky z vlastního pohledu nazvaném Neuro.

Hra je postavena na in-house enginu od Revolt Games a bude situována do úplně stejného světa jako nadcházející vesmírná simulace Homeplanet, o niž jsme Vás již informovali. My pro Vás dnes máme k nahlédnutí také první obrázky:


další nové obrázky

Neuro své hráče vrhne do daleké budoucnosti. Lidstvo v té době přichází na nový způsob cestování vesmírem a tak se nelze divit, že je rázem obydlen celý nejbližší hvězdný systém. Čas plyne a tyto kolonie se rozrůstají, až z nich jsou obrovská průmyslová a vědecká centra, která pochopitelně touží po nezávislosti a chtějí opustit Zemskou Konfederaci.

Hra začíná na povrchu jedné z kolonií - na planetě pojmenované Sorgo. Hlavní postavou je Craig Richards, který se nachází v epicentru konfliktu mezi speciálními úřady ze Země a vojenským klanem Troiden. Ale Craig sám je psionickým vojákem sloužícím zemské konfederaci... Hra je postavena na speciální schopnosti hráče vzít vše živé pod "psi-control" (telepatické napojení na mysl všeho živého, zejména pak protivníka).

Neuro Vám nabídne 7 různých lokací včetně Megalopolisu, vědeckých laboratoří, vesmírnou stanici, džungli a vojenské základny; více než 20 nepřátel, spolu s nimi žoldáky, drogové dealery a vojáky z klanu; 15 druhů zbraní; cyberpunkový svět daleké budoucnosti s možností cestování vesmírem; soundtrack obsahující různé hudební žánry k nastolení jedinečné atmosféry; multiplayer s deathmatch módem a mnoho dalšího.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.