zavřít

Nová PS3 hra od Naughty Dog

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Firmu Naughty Dog asi mnozí znáte, mají na triku sérii s bláznivým Crash Bandicootem v hlavní roli (původní PSX), resp.

zdroj: Archiv

o něco dospělejší řadu Jak & Daxter (PS2). V současné chvíli jsou first-party studiem Sony a pro next-gen konzoli PS3 připravují zatím nepojmenovanou hru, kterou však lze už v tuto chvíli pojmenovat termínem slibná. Jedná se o third-person akci, která svým způsobem evokuje Tomb Raidera. Působivou kulisu zdejšího dobrodružství, v němž se ocitá charismatický hledač pokladů, tvoří rozlehlý svět plný zeleně a chrámů zapomenutých civilizací, mezi jehož polygony vás budou divoce nahánět především ozbrojené složky. Dispozice ústředního protagonisty si nijak nezadají s akrobatickými schopnostmi copaté archeoložky z výše zmiňovaného Tomb Raidera, takže tu nechybí všelijaké skákání a přeskakování, přelézání a ručkování po římsách. A při konfrontaci s nepřáteli ještě něco dalších aktivit, kde vám pomohou střelné zbraně ve vašem držení, jako jsou pistole či brokovnice.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Rozpohybování všech zúčastněných, tedy zejména vaší maličkosti, vyhlíží velice komplexně a současně i velice uvěřitelně. Vedle nutného krytí za rozličnými objekty, k nimž se dá rychle dostat pomocí efektního kotoulu a nebo slaněním zdi s následným proskočením okna do místnosti, se dočkáte i působivých momentů, kdy se váš soupeř schová za stůl, který před vašima očima právě porazil na zem, propracovaných soubojů tváří v tvář, u nichž nechybí ani efektní zpomalení běhu akce, a v neposledku oblíbených stealth manévrů, kde bylo zatím představeno obligátní přitisknutí se ke zdi s obhlížením nepřátelského okolí. Pravdou je, že vyjma traileru na E3 žádné další doplňující informace vypuštěny nebyly, takže můžeme jenom doufat, že se nejednalo o další technologické demo a že v roce 2007 se na PS3 tahle na první pohled áčková hra objeví ve stejné kvalitě, jako tomu bylo na skončivší výstavě v Los Angeles.
zdroj: IGN

mart

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.