zavřít

Nová MMOG Enigma: Rising Tide

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Naprostým nováčkem v herním průmyslu je společnost Tesseraction Games čítající asi 12 lidí.

Ale my nemáme až tak v úmyslu Vás informovat o tom, že na pomyslném herním nebi se rozsvítila jedna malá hvězdička, nám spíš jde o to, že tato společnost se jala ohlásit svůj první projekt. Tím se má stát hra s názvem Enigma: Rising Tide. Aby však nováčci hned dali světu vědět, že to nejsou žádní béčkaři, pustili se rovnou do masivně multiplayerové online gamesy, která své hráče zavede do alternativní minulosti, do doby v poslední době tolik oblíbené, tedy do 2. světové války. Tentokrát se nebudete potloukat po válečných frontách posetých tanky, vojáky, různými obrněnými vozidly apod.

Enigma Vás zasvětí do námořnické válečné vřavy, takže Vašimi bojovými i obrannými prostředky se stanou ponorky, lodě anebo letadla. Protože se ocitnete v alternativní době, bude Vás provázet silný příběh o třech Velmocích zmítajících se ve válce. Jak sami tvůrci zaručují, hra je navržena tak, aby byl každý schopný osvojit si její ovládání během pár chvilek. Vývoj války a samotný příběh bude nakonec v rukou hráčů.

Vývojářský tým se také netají svými plány, že by se za zápis platil měsíční poplatek s tím, že software by mohl být zadarmo a každé tři měsíce by byl vydán upgrade a rozšíření. V současné době Enigma: Rising Tide úspěšně prošla Alfa testem a její vypuštění se předpokládá někdy v dalších měsících tohoto roku. Bohužel zatím nejsou k dispozici ani žádné obrázky, kterými bychom toto oznámení zpestřili.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.