zavřít

Nová historická RTS Sparta

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nová real-time strategie se v současné době líhne v dílnách vývojářského týmu Burut CT.

Jmenuje se Sparta. Tento název, resp. hra jako taková, však nemá nic společného se stejnojmenným českým fotbalovým klubem, nýbrž s městským státem Sparta, který byl kdysi jednou ze dvou největších mocností celého Řecka. To, oč v ní půjde, jsou Perské války, tedy války mezi nemilosrdnými Peršany a svobodomilnými řeckými kmeny.
Co se vizuální stránky týče, a bohužel to nelze v tuto chvíli podpořit nějakými obrázky, tvůrci slibují vysoký stupeň detailů a fotorealistickou grafiku. Pokud jde o hratelnost, měli byste se prý dočkat unikátního zážitku. Herní svět by měl být extrémně hodně interaktivní a hráč by měl mít možnost vytvářet vlastní jednotky. Samozřejmostí je historická autenticita.

zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.