zavřít

Nová akční RPG Seal of Evil

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vývojářské studio Object Software v současné době pracuje na svém dalším projektu, který je opět zasazen do prostředí starověké Číny, jak je u těchto tvůrců zvykem.

Pokud si honem nemůžete vzpomenout, jaké tituly že to z jejich dílny pocházejí, pak připomínám, že jde např. o hru s názvem Fate of Dragon I a II, Dragon Throne nebo Prince of Qin, ad.

Seal of Evil, jak se nová akční RPG jmenuje, se bude odehrávat ve více než 2 200 let vzdálené minulosti. Je to prý doba, kdy se Qin stal nejmocnějším státem v Číně a začal pracovat na plánu, jak si podrobit i okolních šest zemí. Jeho jednotky zaútočily na lid Baiyue na jihozápadě Číny. Jenže narazily na odpor pod vedením Lan Xionga a vypukla válka. O několik let později však Lan Xiong a Chi Huan (šéf obětních čarodějů) jeden po druhém záhadně zemřeli. Co nebo kdo stojí za jejich smrtí budete muset coby dcera Lan Xionga - Lan Wei - zjistit. Na nebezpečnou cestu za pravdou se s hrdinkou budete moci vypravit prý už letos, někdy v prosinci.

zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.